Premium Paket Avantajları ile Öne Geçin

vhizo premium package

Neden Hesabımı Premium Paket’e Yükseltmeliyim ?

Vhizo olarak Premium Paket ile size kendi alan adınızı almanız, kendi e-postanıza sahip olmanız, kendi logonuzu kullanmanız, SSL güvenlik sertifikası almanız imkanlarını sunduğumuz gibi web sitenizin disk kapasitesini de 10 kata kadar arttırarak 1 gigabyte kapasitesine çıkartıyoruz.

Alan Adı Önemi

Profesyonel bir iş yürütmek için alan adı sahip olmak en önemli noktalardan biridir. Kendi alan adını (siteadi.com) alan işletmeler var olan ve potansiyel müşterilerine daha profesyonel gözükerek, onlara daha fazla güven verecektir.

BIA/Kelsey firmasının yapmış olduğu araştırma insanların daha önceki [yazımızda](3 adımda site tasarımı linki) da belirttiğimiz üzere %97’sinin bir hizmet veya ürün almadan önce internette araştırma yaptığını gösteriyor. Potansiyel müşteriler online araştırmaları sonucunda bulamadıkları veya ulaşamadıkları ürün ve hizmetten uzaklaşmaktadırlar.

Arama motorlarının SEO prensibi sebebiyle kendi alan adınız ile potansiyel müşterilerin aramalarında öne çıkma şansınız ciddi oranda artmaktadır.

BIA/Kelsey ayrıca küçük işletmelerin %44’ünün bir web siteye sahip olmadığını belirtiyor. Vhizo Premium Paket’in size sağlamış olduğu kendi alan adınız ile rakiplerinizin neredeyse yarısının önünü geçme ve pazardaki payınızı arttırma fırsatını yakalıyorsunuz.

İşletmeler online varlığın önemini artık göz ardı edemiyorlar. Web sitesi sahibi olmak günümüz dünyasında artık bir mecburiyet. Pazarda yer sahibi olmak ve payınızı arttırmak için online olarak işinizi pazarlamanız gerekmektedir. Vhizo Premium Paket sayesinde kendi alan adınız ile işinizi profesyonel bir şekilde online pazara taşıyın.

Not: Eğer hali hazırda bir alan adınız varsa onu ücretsiz olarak Vhizo'da kullanabilirsiniz.

E-Posta Adresi Sahibi Olmak

Ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurması için e-posta en etkili yöntemlerdendir. Oluşturduğunuz web sitenizde ziyaretçilerinizin soru ve görüşleri için sizinle direkt olarak irtibat halinde olması hizmetiniz veya ürününüz için büyük öneme sahiptir.

İş dünyasında ilk izlenim çok önemlidir ve profesyonel bir e-posta adresi potansiyel müşterileriniz üzerinde güven duygusu yaratacaktır.

come in we are awesome

E-posta sahibi olmak markalaşma sürecinin önemli bir parçasıdır. Kendi e-postanızla ile fiziksel olarak karşılıklı konuşmaya en yakın deneyimi elde edersiniz.

Kendi e-posta uzantınızı pek çok amaç (insan kaynakları, bilgi ve benzeri) için kullanabilirsiniz. Böylelikle size ulaşmak isteyen ziyaretçilerinize çok daha rahat ve hedef odaklı hizmet verebilirsiniz.

Profesyonel bir web sitesinin gerekliliklerinden biri olan e-posta adresine Vhizo Premium Paket ile sahip olabilirsiniz.

Akılda Kalın: Logo Kullanımı

Pek çok kullanıcı bir web siteye genel olarak göz atmak için ortalama olarak 3 saniye harcar ve ilk baktıkları, izlenim oluşturdukları şey logodur.

Logo harika bir ilk izlenim oluşturma yoludur. Logo bir işin müşterisine ilk tanıtımıdır. Logolar akılda kalıcı olmak için en etkili yöntemlerdendir.

Logo markalaşmanın anahtar elementlerdendir. Akılda kalıcı şekilde tasarlanmış bir logo marka değerinizi arttıracaktır.

Kendinizi ziyaretçilerinize tanıtma yolu olarak kullandığınız web sitenizde logo kullanımının önemi göz ardı edilemez. Vhizo Premium Paket ile siz de web sitenize logonuzu ekleyebilir ve ziyaretçileriniz için akılda kalıcı olabilirsiniz.

Güvenilir Olun: SSL Sertifikası

SSL 20 yılın aşkın süredir var olan bir güvenlik sertifikasıdır. Kullanıcı bilgilerinin güvenli bir ağ üzerinden taşınmasını sağlar.

click on security

Sitenizin güvenliliğini arttıran SSL ziyaretçilerinizin bilgilerini şifreleyerek kötü kullanımı engeller. Ziyaretçilerinizin güvenliği işiniz için olmazsa olmazdır.

SSL sertifikası sahibi olmanın en önemli yararlarından biri de ziyaretçilerinizin size duyduğu güveni arttıracaktır. SSL sertifikası sahibi web sitenizin adres çubuğunda HTTPS olarak güvenli olduğunu gösterecek şekilde var olacaktır. Bu ziyaretçilerinize onların güvenliğini ciddiye aldığınızı gösterecek ve güven duygusu verecektir.

Göz ardı edilemez bir avantaj olarak SEO ile arama motoru sonuçlarında üst sırala çıkmanız için SSL sertifikası vazgeçilemezdir. SEO, SSL sertifikası sahibi güvenilir web siteleri arama sonuçlarında üst sıralara çıkarma prensibine sahiptir.

İş dünyasının temel unsurlarından güveni oluşturmak için siz de Vhizo Premium Paket’e geçin ve SSL sertifikası sahibi olun.

Disk Alanınızı Arttırın

İşinizi, ürününüzü veya hizmetinizi yansıtmak için içerik oluşturmaya ve bu içerikler için de belli bir disk alanına ihtiyaç duyarsınız.

İçerik oluşturmak SEO için kaçınılmaz bir pazarlama yöntemidir. Daha fazla tıklanma almak ve daha fazla kitleye ulaşmak için içerik üretmek şarttır.

Daha fazla insana ulaşmak ve daha iyi reklam için içerik üretmenin sonucu olarak daha fazla disk alanına sahip olmanız bir gereklilik haline gelecektir.

Vhizo Premium Paket ile disk alanınızı 10 kata kadar arttırın ve siz de pazardaki hacminizi geliştirin.

Benzer Sayfalar

Hukuk Bürolarının Neden Web Sitesi Olmalı

Web sitesi sahibi olmak bir hukuk bürosunun pastadaki payını arttırması için olmazsa olmazıdır. Günümüzde rekabetin içinde kalmak için web sitesi sahibi olmak şarttır.

İşinizi Büyütün: Web Sitesi Sahibi Olmanın 6 Avantajı

Potansiyel müşterileriniz de size ulaşabilmek için bir web arama motoru kullanacaktır.

6 Adımda Mükemmel Alan Adını Seçme Tarifi

Size alan adınızı seçmek için yardıma hazırız. Web sitenize başarılı bir alan adı seçmek için size 6 adımlı bir tarif veriyoruz.