Aslım Şimşek Köfte Piyaz Sanal Şubesini Açtı

Aslım Şimşek Köfte Piyaz restaurantı

Aslım Şimşek Köfte Piyaz restaurantı, Serik'in Gebiz beldesinde Osman ve Sabri Şimşek kardeşlerin girişimleri ile 1980 yılında kurulmuş.

Abisi Sabri Şimşek ile ortaklıktan ayrılan Osman Şimşek, Aslım Şimşek Köfte Piyaz’ı o noktadan sonra kendi işi olarak yürütmeye başlamış.

1992 yılından beri aynı mekanda faaliyet gösteren işletmede Osman Şimşek daima adım adım ileriye gitmiş.

Farkımız; kalitemiz, kalitemiz; memnuniyetinizdir. Bu yüzden köfte ve piyazımızın farkını Aslım Şimşek farkıyla tadınız.

Aslım Şimşek Köfte Piyaz Antalya’da Seçkin Bir Marka

Osman Şimşek, 18 yaşındayken abisi Sabri Şimşek ile beraber restaurant alanında çalışmaya başlamış ve kariyerini ilerletmek için emek vermiş. 1992 yılında Antalya'nın Aksu ilçesinde şu anki yerinde köftecilik faaliyetine başlamış olan Osman Şimşek, girişimciliği sayesinde Aslım Şimşek Köfte Piyaz markasının sahibi olmuş.

Bir aile şirketi olan Aslım Şimşek Köfte Piyaz'ı Osman Şimşek, oğulları İsmail Şimşek ve Hasan Şimşek ile beraber yürütmekte. Osman Şimşek, mesleki ve ticari tecrübelerini kullanarak Antalya'nın ve hatta Türkiye'nin tanınan, başarılı iş adamları arasında kendine yer edinmiş.

Şunu bilmek gerekir ki; Şimşek ismi kurucu ve işletmecimiz olan Osman Şimşek'in önderliğinde oluşmuş olup, soyadı Şimşek olmayan kurumlar tarafından taklit amaçlı kullanılmaktadır. İsmimiz, soyadımızdan gelmektedir ve bir aile işletmesidir. Tabelada Şimşek yazıyorsa, kesinlikle iş yeri sahibinin soyadı da Şimşek olmalıdır.

Aslım Şimşek Köfte Piyaz Sanal Şubesi

Aslım Şimşek Köfte Piyaz restaurantı

Kurulduğu ilk günden beri bir marka olma yolunda hiçbir şekilde taviz vermeyen işletme bu konu hakkında en büyük adımlarından birini web sitesini kurarak atmış.

Kuruluşumuzdan bu yana sahip olduğumuz ilkelerin en önemlilerinden marka olma ilkemiz için web sitesi sahibi olmak kaçınılmazdı. Kurumsal bir kimlik oluşturmak için web sitesi olmazsa olmaz. Her yerden ve kolayca yönetilebilen Vhizo admin paneli, temposu yüksek işimizde bize çok yardımcı oldu.

Aslım Şimşek Köfte Piyaz için Devamlılık En Önemlisi

Kuruluşundan bu yana sadece köfte ve piyaz yaparak mutfağına başka ürünler eklemeyen Aslım Şimşek Köfte Piyaz alanında Antalya’nın en iyisi olmayı başarmış. Profesyonellik alanını köfte ve piyaz üzerine tutan Aslım Şimşek Köfte Piyaz bu konuda rakipsiz olmayı sağlamış.

1992 yılında Osman Şimşek tarafından kurulan Aslım Şimşek Köfte Piyaz, uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte. Kalite hedefli üretim yapan ve hizmet veren şirket, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma amaçlı çalışmakta. Yeniliklere de açık olan Aslım Şimşek Köfte Piyaz, Vhizo ile açtığı web sitesi ile çağa ayak uydurmaktan geri kalmamış.

Günümüzde insanlar bir restoranta gitmeden önce mutlaka internette araştırma yapıyorlar. Biz de insanların beklentilerini karşılamak için Vhizo ile online bir şubeye sahip olduk. Kalitemizi göstermek için web sitemiz bizim 7/24 yorulmadan çalışan bir takım arkadaşımız.

Aslım Şimşek Köfte Piyaz Bir Gelenek

Aslım Şimşek Köfte Piyaz restaurantı

Kurumsal kimliğe sahip Aslım Şimşek Köfte Piyaz, dürüst çalışma ahlakını temel ilke edinerek geçmişten aldığı güçle geleceğe yürüyor.

Kazandığımız bilgi, birikim, itibar, saygınlık, dostluk, güç ve tecrübelerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Siz de işiniz için bir web sitesi kurun.

Aslım Şimşek'in web sitesini ziyaret ederek Vhizo deneyimi hakkında fikir edinebilirsiniz.

Benzer Sayfalar

Yemek Sektöründe Başarısını Kanıtlamış Bir İsim: İzzet Sultanyar

Bir mekana gitmeden önce herkesin akıllı telefonlarına sarıldığı günümüzde Sultanyar Kebapçısı da rekabetten geri kalmamak için web sitesini Vhizo ile açarak bir adım öne geçmiş.

En Kötü 13 Blog Hatası ve Nasıl Düzeltileceği

Blog yazmak organik arama sonuçları için anahtardır. İyi yazılmış ve paylaşılmaya değer blog yazıları web sitelere trafik sağlar.

Hobinizden Para Kazanın: 2019'da Kendi İşinizin Patronu Olun

Evet bu doğru, faturalarınızı hobileriniz sayesinde ödeyebilirsiniz. Peki, nasıl? Cevap bu blogda.