Yemek Sektöründe Başarısını Kanıtlamış Bir İsim: İzzet Sultanyar

sultanyar kebap antalya

Sultanyar Kebapçısı kurucusu, evli ve üç çocuk babası olan İzzet Sultanyar 1968 Şanlıurfa Viranşehir doğumlu Naimi aşiretine mensup.

Uzun yıllar Ceylanpınar ilçesinde yaşayan İzzet Bey Daha sonra Niğde ve Mersin şehirlerinde bir süre kaldıktan sonra Antalya'ya yerleşmiş.

Antalya'da hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir şirketi olan İzzet Sultanyar ayrıca Ak Parti meclis üyeliği de yapmakta. Koyu bir Fenerbahçeli de olan İzzet Bey aynı zamanda Fenerbahçe kongre üyeliği de yapıyor.

Sultanyar Markasının Oluşum Süreci

Sultanyar 1950’li yıllarda bir aile şirketi olan ekmekçilikle işe başlamıştır. 1979 yılından itibaren restoran sektörüne giren Sultanyar, geniş aile kitlesinin öz verisi ile halen bir çok şubede hizmet vermeye başlamış.

Sultanyar Adının İlgi Çekici Bir Hikayesi Var

SULTANYAR ismini kullanan ve yöneten İzzetin Sultanyar’ın verdiği bilgilere göre Şanlıurfa Viran şehirde Ceylanpınar’ın meşhur ailesi Naimler'e mensup olan bu grup “Sultan” isimli dedelerinin ona gönülden bağlı sevenleri olan aile bireyleri yani yarlarının bir araya gelerek oluşturdukları “Sultanyar” adını seçmiştir.

"Bu ad aynı zamanda 9 harfli ile her biri bir kardeşin isimlerine sembol olmak üzere 9 kardeşi temsil etmektedir."

sultanyar kebap antalya ön taraf

Sultanyar İnternet Çağının Gereklerini de Yerine Getiriyor

Bir mekana gitmeden önce herkesin akıllı telefonlarına sarıldığı günümüzde Sultanyar Kebapçısı da rekabetten geri kalmamak için web sitesini Vhizo ile açarak bir adım öne geçmiş.

"2015 yılında vhizo ile tanıştık ve 4 yıldır mutlu bir beraberliğimiz var. Her ihtiyacımızı karşılayabilen Vhizo aynı zamanda bilgi almamız gereken noktalarda Destek Ekibi ile bizi her türlü dertten kurtarıyor."

sultanyar kebapçısı web sitesi

Teknoloji Trendlerini Yakından Takip Ediyorum

İzzet Sultanyar modern dünyanın gerisinde kalmamış bir isim. gündelik hayatında da teknolojik aletlerle haşır neşir olan İzzet Bey bu teknoloji kullanmakta etkili bir isim.

"Teknoloji trendlerini çok yakından takip eden birisiyim. Sosyal medyayı ve web sitemi aktif olarak kullanmaktayım. Kendim ve şirketim için sürekli olarak güncel kalmak gerekiyor."

Vhizo'yu Her Yerden Yönetmek İşleri Kolaylaştırıyor

Aktif bir sosyal hayatı olan İzzet Bey sürekli bilgisayar başında duramıyor. Bu noktada istediği mobil araçtan web sitesini güncelleme imkanı veren Vhizo yardımını yetişiyor.

"Web sitemde bir değişiklik yapmam gerektiğinde bilgisayarın başına geçmeme gerek yok çünkü Vhizo'nun yönetici paneli web sitemi istediğim yerden güncellememe olanak sağlıyor. Bir yere bağlı kalmadan iş yapabilmek isteyenlere kesinlikle Vhizo'yu öneririm."

Siz de işiniz için bir web sitesi kurun.

Sultanyar Kebapçısı'nın web sitesini ziyaret ederek Vhizo deneyimi hakkında fikir edinebilirsiniz.

Benzer Sayfalar

En Kötü 13 Blog Hatası ve Nasıl Düzeltileceği

Blog yazmak organik arama sonuçları için anahtardır. İyi yazılmış ve paylaşılmaya değer blog yazıları web sitelere trafik sağlar.

Aslım Şimşek Köfte Piyaz Sanal Şubesini Açtı

Yeniliklere açık olan Aslım Şimşek Köfte Piyaz, Vhizo ile açtığı web sitesi ile online şubesini açmış ve rekabette geri kalmamış.

Hobinizden Para Kazanın: 2019'da Kendi İşinizin Patronu Olun

Evet bu doğru, faturalarınızı hobileriniz sayesinde ödeyebilirsiniz. Peki, nasıl? Cevap bu blogda.